Archiwalna strona Zespołu Oświatowego w Mordach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:87. Error 9: Invalid character
Strona Gwna Witaj Wiosno

Witaj Wiosno

Email Drukuj PDF


Witaj Wiosno

  

 
Z okazji nadejcia wiosny 20 marca 2015r. uczniowie

klas pitych naszej szkoy zorganizowali akcj promujc zdrowe odywianie. Wsplnie z rodzicami przygotowali pyszne ?bomby witaminowe?, czyli owoce w galaretce oraz koktajle owocowe i soczki. Chtni uczniowie mogli poprbowa zdrowych i smacznych specjaw. Kady pitoklasista posiada owocow wizytwk. Podczas przerw grupa dzieci spacerowaa po szkolnych korytarzach,  skandujc hasa reklamujce zdrowe odywianie. Uwag przykuway barwne transparenty. Czas wolny , oczywicie podczas przerw, umilay piewem i gr na gitarze zdolne uczennice z klasy Va (piew i gra na gitarze - Karolina Kruk, piew - Ewelina Wojtas).

    Rozpiewana, wesoa gromadka uczniw, pod czujnym okiem rodzica, odwiedzia take okoliczne urzdy. Akcja spotkaa si z miym przyjciem ze strony m. in. pracownikw urzdu gminy.

    Organizatorami i pomysodawcami akcji byli wychowawcy klas pitych ? pani Magorzata Pawowska i pani Katarzyna Marczak.

    Zaangaowanie dzieci i wsppraca z rodzicami przyniosa wspaniae efekty. Wszyscy znakomicie si bawili, a poza tym przekonali si, e to co jest zdrowe, moe te by smaczne. Uczniowie naszej szkoy powitali wiosn ?bombowo ? witaminowo?.


Wiecej zdj <<< tutaj

 

Menu